sobota, 4 maja 2013

[2] Nowe posty - maj, informacje.


Tytuł: Indestructible – one shot.
„Można powiedzieć, że Jonghyun w pewien sposób mnie zmienił. Uzależniając moją osobę od siebie, pokazał mi, że przez te wszystkie lata okłamywałem samego siebie. Czułem się fatalnie, gdy nie mogłem z nim porozmawiać i opowiedzieć mu o tym, co się u mnie dzieje. Był moim powiernikiem i jedyną osobą, której w pełni ufałem. Wiedziałem doskonale, że wszystko to, co mu powiem, pozostanie między nami i że każdy mój sekret jest bezpieczny, bo on nikomu go nie zdradzi. Jjong wiedział o rzeczach, o których pojęcia nie miała nawet moja rodzina.”

Tytuł: "Wirtualny początek" - (one-shot).
„Coraz częściej ludzie udawali,że nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa, ale tak nie było. Ludzie widzieli bardzo dobrze, jednak nie chcieli tego obrazu rzeczywistości do siebie dopuszczać. Woleli marzyć i zamykać się w czterech ścianach. Często znajdowali wytchnienie w wirtualnym świecie, gdzie mieli nieograniczony czas na odpowiedź i nic nie zdradzało tego jak się naprawdę czuli. Druga osoba wiedziała tylko tyle na ile jej pozwolili, prawda jakie to wygodne?”

Tytuł: Pirackie przyjemności – prolog.
„— Witam podróżujących z daleka — zaśmiała się postać między wysokimi drzewami.
Stawiała duże kroki, przez co zbliżała się do nich szybko, praktycznie niedostrzegalnie, zupełnie jakby wyrastające z ziemi konary nie stanowiły przeszkody. Niby zjawa, o której opowiadali znękani piraci, poszukujący zaginionego skarbu w czeluściach zapomnianej wyspy, gdzie śpiew ptaków zamarł, a wszelkie żywe istoty uciekły dawno temu.”


***

Hejo ^^ Z tej strony Melanie, postanowiłam dodać coś od siebie, gdyż wieje tutaj nudą, a tak nie może być. Dostałam mocnego kopniaka w tyłek i napisałam notkę, tak czy siak krótką, ale jednak :D. Blogów jest mało, co mnie, niestety, martwi. Sama czytałam - próbując wybrać najlepsze fragmenty - te opowiadania, tudzież niektóre one-shoty i jestem wniebowzięta! :) 
Pierwsza sprawa: buttony pojawią się niebawem, gdyż przez ten chwilowy zastój wypadło nam to z głowy. 
Druga sprawa: Uszati... może da jakąś recenzję bloga - wiele ich przeczytała. 
Trzecia sprawa: jeśli możecie polecajcie bloga swoim koleżankom/kolegom, którzy piszą opowiadania o tematyce męsko-męskiej. 
Do napisania :*

3 komentarze:

  1. będzie kontynuacja PoH ? :o baaaardzo mi się spodobało <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam również do siebie na something mine - yaoi
    smyaoi.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń